PROJEKTY I ARANŻACJE WNĘTRZ

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwoliło nam rozszerzyć naszą działalność o projektowanie i aranżowanie wnętrz.

Projektując wnętrza pomagamy przenieść i zastosować Państwa marzenia o wymarzonym domu w sposób wygodny, praktyczny i służący na długie lata.

Prace prowadzimy z dbałością o najdrobniejsze detale, służąc wiedzą i doświadczeniem jednak wyróżniamy się tym, że cały czas uważnie słuchamy Państwa spostrzeżeń i oczekiwań. Finalnie to dzięki wzajemnemu porozumieniu wspólnie tworzymy cuda, które trafiają do zadowolonych klientów, a nas czynią dumnymi z naszej pracy.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Architektura modelu Szkicowanie

Projekty wnętrz w pełnym zakresie

projekt funkcjonalny, projekt kompleksowy, wizualizacje 3D

Nadzór autorski

rozszerzony nadzór autorski (nadzór inwestorski)

    Projekty    on-line

realizujemy projekty na terenie całej Polski

Wybór kolorów

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny jednak można podzielić go na trzy następujące po sobie etapy:

Najedź kursorem

na każdy Etap

Etap Pierwszy

Niezbędnym elementem do przygotowania Projektu Koncepcyjnego, bo o nim mowa, jest spotkanie z Klientem i omówienie wszelkich założeń niezbędnych do przygotowania wstępnego projektu. Podczas spotkania możemy dokładniej poznać Państwa upodobania i preferencje kluczowe dla prawidłowego i zadowalającego przygotowania oferty współpracy.

Etap pierwszy trwa zazwyczaj od dwóch do trzech tygodni, w zależności od wielkości projektowanej powierzchni. Po zatwierdzeniu przez inwestora projektu koncepcyjnego przechodzimy do kolejnego etapu prac.

Etap Drugi

W drugim etapie przechodzimy do szczegółów oraz wizualizacji projektu w formie 3D, dzięki któremu od razu mogą Państwo niemal realistycznie zobaczyć jak będzie wyglądał przewidywany efekt końcowy. Podejmujemy tu ostateczne decyzję co do wykorzystania materiałów, wybieramy podłogi, gresy, sanitariaty, kolory na ściany, oświetlenie itp.

Po zatwierdzeniu propozycji oraz wprowadzeniu wszelkich poprawek zgłoszonych przez inwestora, przechodzimy do przygotowania rysunków technicznych niezbędnych dla ekipy wykonawczej do prawidłowego wykonania wszystkich elementów projektu. Jednocześnie przygotowana zostaje pełna specyfikacja materiałów potrzebnych do wykonania prac, włącznie z potencjalnym miejscem ich zakupu - polecamy tylko sprawdzonych sprzedawców.

Etap drugi trwa od trzech do pięciu tygodni w zależności od projektowanej powierzchni.

Etap Trzeci

Etap trzeci jest etapem opcjonalnym - jest to nadzór autorski nad prawidłową realizacją projektu. Na miejscu razem z ekipą osobiście omawiamy wszystkie szczegóły projektu co pozwala w odpowiednim momencie uniknąć niepotrzebnych pomyłek i późniejszych przeróbek.

Etap trzeci trwa od momentu rozpoczęcia prac aż do całkowitego ich zakończenia.

Projekty on-line

Pracujemy na terenie Warszawy i okolic maksymalnie 50 km od centrum Warszawy jednak przy wykorzystaniu dzisiejszej techniki możemy zaproponować wykonanie projektu w 100% on-line. Wystarczy że prześlą nam Państwo plan swojego mieszkania a my na jego podstawie przygotujemy projekt i prześlemy go do Państwa również drogą elektroniczną.

Wycena projektów

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też ceny naszych usług również ustalane są indywidualnie. Po pierwszym całkowicie bezpłatnym spotkaniu przedstawiamy naszą ofertę cenową, ponieważ tak jak każdy klient jest inny tak samo każdy projekt będzie wymagał mniej lub więcej pracy, dlatego też dopiero po zapoznaniu się ze specyfikacją zlecenia podajemy przewidywane koszta.

Wszystkie projekty jesteśmy w stanie połączyć z naszymi pozostałymi usługami jak wykonanie (wykończenie) czy wykonanie mebli na wymiar.

U nas projekt zrealizujemy od A do Z

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO MOŻESZ NAS RÓWNIEŻ ODWIEDZIĆ W JEDNYM Z NASZYCH BIUR:

Tel: 883 805 316

       664 237 441

       575 763 403

Email: biuro@tracproject.pl

Biuro Tracproject - dział nieruchomości i kredyty

ul. Dereniowa 2 C lok 220,

02-776 Warszawa

Biuro Tracproject - dział realizacji i projektu

ul. Jana Pawła II 37 A

05-502 Piaseczno

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ W FORMULARZU:

© 2023 by Tracprojekt. Proudly created with Wix.com