HOME

STAGING

Home staging jest wciąż dość mało znanym pojęciem jednak daje wiele możliwości w zakresie prezentacji np. nieruchomości do atrakcyjniejszej sprzedaży.

Czy kojarzą Państwo programy np. na HGTV, w których domy po remontach dekorowane są dekoracjami, poduchami, stolikami czy lampami na przyjęcie zainteresowanych podczas dnia otwartego? To również jest Home Staging!

Dekoracje te w większości nie zostają w mieszkaniu jednak każdy z potencjalnych kupujących jak i widzów przed telewizorami zazwyczaj zachwyci się ich urodą i wyobrazi sobie jaki potencjał ma to mieszkanie.

Zabieg ten jest efektowny i efektywny!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jest to nic innego jak szybkie odświeżenie, przearanżowanie czy też udekorowanie wnętrza jak najkorzystniej jednak małym nakładem finansowym. Czasem wystarczy mała zmiana dekoracji, odpowiedni dobór dodatków - innym szybka zamiana kolorów ścian, oczyszczenie mieszkania - wszystko zależy od stanu nieruchomości i tego jak bardzo spektakularny efekt chcemy osiągnąć.

 

Jasnym jest, że kupujemy oczami to też miejsce od progu atrakcyjne od razu wzbudza naszą sympatię a dalej chęć zakupu. Śmiało można również stwierdzić, że przygotowane mieszkanie zawsze dostanie atrakcyjniejszą cenę, a Państwo sprzedadzą je szybciej i wyjdą na plus.

Nasza firma we wskazanym budżecie czy też wskazaniu najważniejszych zmian przygotuje dane mieszkanie na atrakcyjniejsze prezencji i docelowo w zakupie.

CIEKAWOSTKA:

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO MOŻESZ NAS RÓWNIEŻ ODWIEDZIĆ W JEDNYM Z NASZYCH BIUR:

Tel: 883 805 316

       664 237 441

       575 763 403

Email: biuro@tracproject.pl

Biuro Tracproject - dział nieruchomości i kredyty

ul. Dereniowa 2 C lok 220,

02-776 Warszawa

Biuro Tracproject - dział realizacji i projektu

ul. Jana Pawła II 37 A

05-502 Piaseczno

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ W FORMULARZU:

© 2023 by Tracprojekt. Proudly created with Wix.com